پایشگر بریکر و سرکابل فیدرهای 20 کیلوولت

9 ماه قبل ، خراسان رضوی

کد آگهی : 9712

  • همه شاخه های کسب و کار: صنايع برق
  • نوع محصول: فروش
  • واحد: دستگاه
  • آیا محصول شما دانش بنیان است: بله
  • نام شرکت: شرکت فنی مهندسی و پشتیبانی قوام گستر شرق
  • نام نماینده: اقای داود خطیبی
  • تلفن همراه: 09155582700-09025582700
  • وب سایت: http://www.ghavamgostar.com
  • استان: خراسان رضوی

سامانه پایش هوشمند پستهای انتقال نیرو

این سامانه با قابلیت اجرای بدون سیم ، برای اولیــن بار در ایران توســط شـــرکت قوام گســترشرق ، طراحی و ساخته شده است که تاسیسات پست برق از قبیل تابلوها ، فیدرها ، روشنایی پست ، فن ها، هیترها و… را تحت پایش پایداری قرار می دهد . این سامانه ضمن به حداقل رساندن مصرف انرژی از خطاهای نیروی انسانی جلوگـیری کرده و باعث عمر مفید بیشتر و کیفیت بالای عملکرد تجهیزات می گردد . جهت ارائه خدمــات بهتر این سامانه به گونه ای طراحی شـده است که بتواند در پست های اتوماسیون scan و نیز با اپراتور به همراه برنامه تنظیمی مربوطه عمل نموده و نیز گــزارش لازم را تحت شبکه و یا به روش پیامک کوتاه ارائه نماید . درنمونه های پیشرفته سامانه مذکور ، با قابلیت های جدید از جمله پایشگر های : -1 صدای غیر عادی در تجهیزات فیدرها -2 حرارت محیط -3 رطوبت -4 متصاعد شدن گاز های قابل اشتعال -5 سطح آب -6 ورود و خروج افراد ( با قابلیت شناسایی ) -7مکالمه بدون گوشی -8 دریافت و ارسال اطلاعات ( با استفاده از تحت شبکه و یا به روش پیامک کوتاه ) -9 ثبت آمار -10 اعلام حریق ساخته شده و با توجه به نیاز برق های منطقه ای قابل ارائه می باشد .
مـــزایای ســــامانه پدافند غیر عامل قابل اجرا جهت انواع ساختار پست های فوق توزیع و انتقال ایجاد محیط امن و کارآمد با رویکرد حفاظت و حراستی از تاسیسات پایش از راه دور و مدیریت یکپارچه و متمرکز با کاربری آسان قابلیت اجرا در محیط های میدان های مغناطیسی ( عدم نویز پذیری ) حذف نوسانات غیرقابل قبول افزايش عمرمفيد تجهيزات و كاهش هزينه هاي نگهداري صرفه جوئي در مصرف انرژي ( با رویکرد کاهش مصرف بهینه ) تحت پرتکل zigbee ( حسگرهای بدون سیم تحت شبکه ) با حذف عملکرد رله ها در هنگام قطع و وصل ، صدای اضافی تولید ننموده که باعث حفظ آرامش جهت بهره برداران می گردد . دارا بودن فیلترهای تثبیت به صورت نرم افزاری و سخت افزاری جهت جلوگیری از قطع و وصل مکرر . نمایش وضعیت کار روی صفحه سامانه مرکزی ( PC PANEL ) و نیز گوشی های همراه مسئولین عدم تداخل فرکانسی بین گیرنده ها و تجهیزات دیگر مخابراتی قابلیت آنتن دهی بالا قابلیت بروزرسانی نرم افزار با توجه به نیاز سامانه فوق با پایش on line کلیه دستگاهها قابلیت سازگاری با شرایط به وجود آمده را دارا می باشد. سامانه در صورت بروز مشکل در هر قسمت از مجموعه تحت کنترل نقص را توسط شبکه یا پیامک اعلام می نماید. از دیگر مزایای این سیســـتم آنتن دهی بالا ، قابلیت updat نمودن نرم افزار ، امکان ارتباط دو طرفه با سامانه مرکزی و کاربر مسئول می باشد .

– پایش بهره برداری تجهیزات پستهای انتقال
سامانه پایش هوشمند فیدرخانه 1-1-2 پایش حرارت و دود فضای سرکابل ها این پایشگر در صورت پدید آمدن دود و یا گرمای غیر عادی در فضای سر کابلها یا ترانس های جریان مربوطه با ارسال پیامک یا توسط شبکه اپراتور مرکز هماهنگی را مطلع ساخته واز خسارتهای مربوطه و خاموشی های بدون برنامه جلوگیری به عمل می آورد. 2-1-2 پایش حرارت ، دود ، صدای غیر عادی فضای بریکر هدف این پایشگر ارسال به موقع اطلاعات از گرم شدن بیش از حد بریکر و نیز ایجاد فضای دود آلود و صدای غیر عادی به اپراتور مرکز هماهنگی می باشد . که این مهم می تواند باعث جلوگیری از انفجار

بدون برچسب

105 بازدید کل ، 1 امروز

  

خرید اقساطی محصول :

راهنمای خرید خرید اعتباری محصول

پیام هم آوری :

برای مشاوره رايگان جهت حل نيازمندی های فنی خود با ما تماس بگيريد. شماره تماس: ۴۶۰۴۵۲۱۸ ۰۲۱

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه

ارسال نظر

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

برای تماس با آگهی دهنده باید وارد سایت شوید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر